Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Pojedyńczy produkt

Oczyszczalnia ścieków Easy Plast 4-6

Kategoria: Oczyszczalnie ścieków
Producent: Graf [produkty]
Nr kat.: B01
Cena: PLN10086,00
+

Biologiczne oczyszczalnie ścieków firmy Clear Fox Cipax są idealnym rozwiązaniem dla osób nie posiadających przyłącza do miejskiej kanalizacji. Mogą być umieszczone w każdych warunkach; pracują niezawodnie, proekologicznie oraz wykorzystują najnowszą technologię.

 

Mogą one być wykorzystywane w zbiornikach dwukomorowych, bądź w modułach kilku zbiorników połączonych ze sobą. Dzięki temu przeznaczone są one dla 4-50 RLM (Równoważna Liczba Mieszkańców).

Zestaw składa się z dwukomorowego polietylenowego zbiornika produkowanego metodą rotacyjną, charakteryzującego się monolityczną budową zapewniającą stuprocentową szczelność z 25-letnią gwarancją na materiał. Bogata oferta umożliwia dobór zbiornika o pojemności odpowiednio dopasowanej do potrzeb klienta. Zbiornik jest odporny na korozję, wykonany z ekologicznego i przetwarzalnego polietylenu, a niewielka waga umożliwia łatwy montaż. Zbiornik dzieli się na dwie komory – w pierwszej komorze następuje proces mechanicznego podczyszczania ścieków, w komorze SBR przebiega proces oczyszczania biologicznego. Oprócz tego w zestawie dostarczany jest reaktor biologiczny i sterownik. Reaktor biologiczny umożliwia przepływ wody między komorami, dotlenianie wody, napowietrzanie oraz cyrkulację. Pompa mamutowa umieszczona w reaktorze zapobiega przedostawaniu się osadu czynnego i gwarantuje odprowadzanie tylko oczyszczonej wody.

 

W celu zapobiegania awariom w oczyszczalni nie znajdują się żadne części ruchome, bądź elektryczne.

 

Zbiorniki polietylenowe w przeciwieństwie do betonowych są odporne na substancje zawarte w ściekach domowych oraz odporne na zarysowania.  

Zapytaj o produkt
 
MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM